Nabídka služeb

Grafické návrhy

Nabízíme vám využití našich dlouholetých zkušeností, které jsou završeny řadou úspěšně přijatých návrhů firemních log, etiket, obalů, tiskovin, katalogů, PE tašek, billboardů, Roll Screenů, polepy dopravních prostředků a polepy výkladů, zhotovení cedulí obchodů a vstupů do budov atd. Provádíme i předtiskovou a tiskovou přípravu či kontrolu pro flexotisk, ofsetový tisk a sítotisk.

 

 


Polepy – exteriérová a interiérová reklama

Máme bohatou zkušenost s polepy, instalacemi venkovní i interiérové reklamy. Realizujeme výrobu světelných skříní, poutačů, polepy výloh, osobních i nákladních automobilů, kamiónů a vrtulníků. Ukázky si můžete prohlédnout zde.

 

Fotografie

Jsme schopni pořídit kvalitní fotografie vlastním fotografickým vybavením. Dále je zpracovat 
a upravit pro použití na web, tiskoviny a jiné použití. Pro získání fotografií také využíváme rozsáhlých partnerských služeb fotobank. Ukázky námi pořízených fotografií si můžete prohlédnout zde.

fotografie

Webová prezentace a webdesign

Vytvoříme dle požadavků originální návrh webových stránek. Zpracujeme a navrhneme optimální řešení odpovídající vašim představám na funkčnost, orientaci a přehlednost. Grafický návrh naprogramujeme a zprovozníme na dané internetové adrese s možností redakčního systému nebo e-shopu.


Digitální tisk

Vytiskneme vám firemní tiskoviny v malých nákladech za použití levnějšího řešení než je v tomto případě klasický ofsetový tisk, za podmínek dodržení jeho kvality. 

Rovněž vyrobíme reklamní předměty – kalendáře, propisky, flash disky, PE tašky, trička. A jiné – PF, akcie, diplomy, vouchery, vstupenky, dárkové poukazy, pamětní listy, bloky, osvědčení.


ilustrace